Stina Wirsén

Stina Wirsén
Stina Wirsén

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

STINA WIRSÉN (född 1968): "Sergels torg",
signerad och numrerad 4/90, serigrafi, ca 45x45 cm, oramad

Kuntoraportti

837108

Päivämäärä:

2020-11-09