Stina Wirsén
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
STINA WIRSÉN (född 1968): "Sergels torg",
signerad och numrerad 4/90, serigrafi, ca 45x45 cm, oramad
Kuntoraportti
837108
Päivämäärä:
2020-11-09