Carl Fredrik Reuterswärd litografi
2020-11-12
837121
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition med "Non violence pistolen", signerad samt numrerad 60/300, ca 58x76 cm