Bo E Lundqvist blandteknik

Bo E Lundqvist blandteknik
Bo E Lundqvist blandteknik
Bo E Lundqvist blandteknik
Bo E Lundqvist blandteknik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BO E LUNDQVIST (född 1934): Komposition, signerad samt daterad 87, blandteknik (collega, måleri, teckning), ca 98x68 cm

837125

2020-11-12