Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD, England, sk hunting table, 1900-talets andra hälft, mahogny, höjd ca 53, 155x45 (90) cm

Repor, märken, fläckar

837138

2020-11-17