Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
MATBORD, s.k. hunting table, mahogny, England, 1900-talets andra hälft, höjd ca 74, 210x46, vardera slag á 47 cm
Bruksslitage, märken
837142
2020-11-17