efter Henri Matisse litografi

efter Henri Matisse litografi
efter Henri Matisse litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI MATISSE (Frankrike 1869-1954), efter: "Nu bleu", färglitografi från 1958, ur Verve nr 35-36, signerad och daterad i trycket H. Matisse -52, bildmått ca 34x25 cm

837143

2020-11-09