efter George Braque litografi

efter George Braque litografi
efter George Braque litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: Komposition, 1964, signerad i trycket, ur DLM 148, ca 37x27 cm

(DLM - Derrière le Miroir)

837162

2020-11-09