Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PORSLIN, 9 dlr, Kina, 17-1900-tal, höjd 3,5-14 cm (exkl faten)
Enstaka hårnålssprickor och små nagg
837166
2020-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här