Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SEKRETÄR, 1900-tal, rokokostil, bemålad, förgylld dekor, inredd med lådor och fack, bemålad inuti, höjd ca 106, 90x44 cm
Bruksslitage, senare bemålad
837196
2020-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här