Sekretär rokokostil

Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEKRETÄR, 1900-tal, rokokostil, bemålad, förgylld dekor, inredd med lådor och fack, bemålad inuti, höjd ca 106, 90x44 cm

Bruksslitage, senare bemålad

837196

2020-11-09