Oljemålning Elis Lindgren

Oljemålning Elis Lindgren
Oljemålning Elis Lindgren
Oljemålning Elis Lindgren
Oljemålning Elis Lindgren
Oljemålning Elis Lindgren
Oljemålning Elis Lindgren

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIS LINDGREN (1866-1938): Skymning över fiskeläge, signerad och daterad Elis Lindgren -1927, olja på duk, ca 60x45 cm

Mindre tryckskada på duk

837198

2020-11-09