Klubbat för:
1 300 EUR
Utropspris
1 200 EUR
PAAVO TYNELL, TAKLAMPA, "Stjärnhimmel", modell 9068/40, Idman, 1950-tal, vit perforerad skärm, mässing, 40x40 cm, höjd 25 cm.
Lätt slitage, senare målad
837205
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här