Meissen

Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

MEISSEN, 1800-tal, figurin med skål, porslin, rokokostil, längd 27,5 cm

Kuntoraportti

Mindre avslag och några lagningar

837209

Päivämäärä:

2020-11-13