Meissen
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
MEISSEN, 1800-tal, figurin med skål, porslin, rokokostil, längd 27,5 cm
Kuntoraportti
Mindre avslag och några lagningar
837209
Päivämäärä:
2020-11-13