Folke Ohlsson - Profil DUX
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
FOLKE OHLSSON, "Profil", fåtölj, DUX, 1960-tal, stomme av teak, helklädd i fårskinn, nackkudde i svart textil, brännmärkt undertill DUX, sitthöjd ca 45 cm
Smärre slitage, Omklädd/renoverad
837221
2020-11-11