Louis Sparre

Louis Sparre
Louis Sparre
Louis Sparre
Louis Sparre
Louis Sparre
Louis Sparre

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOUIS SPARRE (1863-1964): Blomsterstilleben, signerad och daterad L Sparre, olja på duk uppfodrad på pannå, 37x33 cm

837234

2020-11-09