Etsningar
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ETSNINGAR, 2 st., Hjlamar V Molin, Sockholms slott, signerad samt med annan persons dedikation, tryckytan ca 26x33 cm, oidentifierad konstnär, "Fångsten bärgas", ca 25,5x34 cm, monterade i jugendramar i betsad ek, ca 59x82 cm
Gulnader, slitage på ramarna
837235
2020-11-12