Kärl i koppar och mässing
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
KÄRL, 3 st koppar, 1900-talets mitt, varierande höjd ca 50- 60 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
837238
Päivämäärä:
2020-11-11