Kärl i koppar och mässing

Kärl i koppar och mässing
Kärl i koppar och mässing
Kärl i koppar och mässing
Kärl i koppar och mässing
Kärl i koppar och mässing
Kärl i koppar och mässing

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

KÄRL, 3 st koppar, 1900-talets mitt, varierande höjd ca 50- 60 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

837238

Päivämäärä:

2020-11-11