Byrå England
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, England, fanérad i mahogny, beslag i mässing, en låda samt blindlåda med bakomliggande hyllplan, höjd ca 65, 68x35 cm
Bruksslitage, skiva med sprickor, repor och fläckar
837274
2020-11-09