Sängbord teak

Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak

Klubbat för:

3 800 SEK

1 500 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1960-tal, med tidningshylla samt låda i sargen, fanerade i teak, beslag i mässing, höjd ca 53, 43x33 cm

Smärre bruksslitage, märken

837281

2020-11-13