Klubbat för:
3 800 SEK
1 500 SEK
NATTDUKSBORD, 1 par, 1960-tal, med tidningshylla samt låda i sargen, fanerade i teak, beslag i mässing, höjd ca 53, 43x33 cm
Smärre bruksslitage, märken
837281
2020-11-13