Bankett 1800-tal
Vollendet
2020-11-09
837293
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
BANKETT, 1800-tal, stomme i björk, sits klädd i rotting, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, limmad