Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, med förgylld och träskuren ram, yttermått ca 100x126 cm, innermått ca 59x85 cm

Smärre nagg, färgbortfall

837295

2020-11-09