Sideboard 1960-tal

Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD MED BOKHYLLESEKTION, 1960-tal, fanér i teak, skjutdörrar nedtill, överdel med hyllor, höjd ca 72 + 100 cm, djup nedtill 43, bredd 95 cm

Borrad för elslad, slitage

837299

2020-11-13