Johannes Lauri kniv

Johannes Lauri kniv
Johannes Lauri kniv
Johannes Lauri kniv
Johannes Lauri kniv
Johannes Lauri kniv
Johannes Lauri kniv
Johannes Lauri kniv
Johannes Lauri kniv

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

JOHANNES LAURI, Rovaniemi, samekniv, horn, stålblad, signerad på bladet, total längd ca 20 cm

Slitage

837303

2020-11-12