Sideboard
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD MED BOKHYLLESEKTION, 1960-tal, fanér i teak, skjutdörr nedtill samt fyra lådor, överdel med hyllor, höjd ca 72 + 100 cm, djup nedtill 43, bredd 95 cm.
Smärre slitage och rispor
837304
2020-11-17