Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): ur mappen "Sommaren i Stockholm, Båtar och Folkliv vid Stadens Vatten", signerad Bert Håge Häverö samt HC 14 30, färglitografi, ca 32x44 cm
837319
2020-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här