Ulla Wachtmeister oljemålning

Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULLA WACHTMEISTER (1926-2013): Blomsterstilleben, signerad Wachtmeister, olja på duk, ca 46x46 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

837320

2020-12-06