Edit Gert oljemålning

Edit Gert oljemålning
Edit Gert oljemålning
Edit Gert oljemålning
Edit Gert oljemålning
Edit Gert oljemålning
Edit Gert oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDITH GERT (Danmark, 1906-1983): Interiör med syende kvinna, signerad E Gert, olja på duk, ca 61x70 cm

837327

2020-11-10