Herbert Gentry litografi

Herbert Gentry litografi
Herbert Gentry litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERBERT GENTRY (1919-2003): Figurer i rött, signerad Herbert Gentry, 63/85, färglitografi, bladmått ca 50x65 cm,

837330

2020-11-10