Brickbord Italien

Brickbord Italien
Brickbord Italien
Brickbord Italien
Brickbord Italien
Brickbord Italien
Brickbord Italien

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKBORD, Italien, 1980-tal, lackerat, med dekor av imitationsmåleri, 3 brickor, märkt Made in Italy, höjd ca 50, 57x36 cm

Smärre slitage

837332

2020-11-09