Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SHASHKA, sovjetisk, 1930/40-tal, knapp märkt C.C.C.P, träskuren kavel, svart träbalja med mässingsbeslag, längd ca 94 cm
Slitage
837333
2020-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här