Shashka

Shashka
Shashka
Shashka
Shashka
Shashka
Shashka
Shashka
Shashka
Shashka
Shashka

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SHASHKA, sovjetisk, 1930/40-tal, knapp märkt C.C.C.P, träskuren kavel, svart träbalja med mässingsbeslag, längd ca 94 cm

Slitage

837333

2020-11-29