Bengt Hegethorn oljemålning

Bengt Hegethorn oljemålning
Bengt Hegethorn oljemålning
Bengt Hegethorn oljemålning
Bengt Hegethorn oljemålning
Bengt Hegethorn oljemålning
Bengt Hegethorn oljemålning
Bengt Hegethorn oljemålning
Bengt Hegethorn oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BENGT HEGETHORN (1925-1999): Sittande modell, signerad samt daterad -57, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 68x46 cm

Zustandsbeschreibung

Med dedikation

837337

2020-11-10