Leif Liljeblad olja

Leif Liljeblad olja
Leif Liljeblad olja
Leif Liljeblad olja
Leif Liljeblad olja
Leif Liljeblad olja
Leif Liljeblad olja

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEIF LILJEBLAD (född 1950): Räv i landskap, olja på duk, signerad L Liljeblad, ca 80x120 cm

837344

2020-11-09