ERIK RUDESTAD

ERIK RUDESTAD
ERIK RUDESTAD
ERIK RUDESTAD
ERIK RUDESTAD

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK RUDESTAD, "Landsorts Fyr", signerad samt daterad E Rudestad, 1931, olja på pannå, ca 41x33 cm

837349

2020-11-12