Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK RUDESTAD, "Landsorts Fyr", signerad samt daterad E Rudestad, 1931, olja på pannå, ca 41x33 cm
837349
2020-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här