Johan Henrik Scheffel oljemålning
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
JOHAN HENRIK SCHEFFEL (1690-1781): Porträtt föreställande Baron Ulrich Alexander Strömberg, signerad och daterad a tergo J H Scheffel 1731, olja på duk, 82x66 cm
Tema Old Masters
Duklagning, krackeleringar, färgbortfall, retuscheringar
837353
2020-12-06