Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

PETER DAHL (1934-2019): Gutår ur Fredmans epistlar, färglitografi, signerad, bladmått ca 44x29 cm

Zustandsbeschreibung

837356

2020-11-10