Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
PETER DAHL (1934-2019): Gutår ur Fredmans epistlar, färglitografi, signerad, bladmått ca 44x29 cm
Zustandsbeschreibung
837356
2020-11-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner