Lars Löfman olja
Valmis
2020-11-09
837357
| Korkein tarjous | 650 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
LARS LÖFMAN (född 1944): Vin och oststilleben, signerad Löfman, olja på duk, 69x86 cm