Ferdinand Boberg Stockholm

Ferdinand Boberg Stockholm
Ferdinand Boberg Stockholm
Ferdinand Boberg Stockholm
Ferdinand Boberg Stockholm

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERDINAND BOBERG (1860-1946): (2)Söders höjder och Kungliga Slottet, signerade Ferdinand Boberg i blyerts, etsningar, plåtmått ca 21x18 resp 26x19 cm

837359

2020-11-10