Tage Törning oljemålning

Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAGE TÖRNING (1925-2012), Man med häst, olja på duk, signerad, 54 x 64 cm.

Framstår i gott skick.

837369

2020-11-21