Konsolbord empirestil

Konsolbord empirestil
Konsolbord empirestil
Konsolbord empirestil
Konsolbord empirestil
Konsolbord empirestil
Konsolbord empirestil
Konsolbord empirestil
Konsolbord empirestil
Konsolbord empirestil
Konsolbord empirestil
Konsolbord empirestil
Konsolbord empirestil
Konsolbord empirestil
Konsolbord empirestil

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLBORD, 1900-talets andra hälft, empirestil, förgyllt, skulpterad benställning med dekor av delfiner, höjd ca 75, 101x41 cm

Lös dekordel, smärre ytskador

837370

2020-11-12