Stig Claesson kritteckning

Stig Claesson kritteckning
Stig Claesson kritteckning
Stig Claesson kritteckning
Stig Claesson kritteckning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STIG CLAESSON, (Slas) (1928-2008): Motiv med figurer, signerad samt daterad 75, kritteckning, ca 35x50 cm

837410

2020-11-12