Bordslampa jugendstil

Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, jugendstil, mässing och förgylld brons, skärmen med genombrutna partier, inre skärm av textil, 3 ljuspunkter, höjd ca 50 cm

Senare textil

837415

2020-11-09