Köpmandisk

Köpmandisk
Köpmandisk
Köpmandisk
Köpmandisk
Köpmandisk
Köpmandisk
Köpmandisk
Köpmandisk
Köpmandisk
Köpmandisk

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KÖPMANDISK, 1900-talets första hälft, bemålad, övre del med hyllplan, 42 lådor, höjd 192, 148x51,5 cm

Bruksslitage, färgbortfall

837432

2020-11-10