Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, empirestil, tidigt 1900-tal, krön med lyra och lagerblad, fanér i björk samt svärtade, förgyllda samt bronserade detaljer, höjd ca 102, största bredd 49

Spricka i krön, bruks och åldersrelaterat slitage, fogspricka i krönlisten

837444

2020-11-11