Spegel
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SPEGEL, empirestil, tidigt 1900-tal, krön med lyra och lagerblad, fanér i björk samt svärtade, förgyllda samt bronserade detaljer, höjd ca 102, största bredd 49
Spricka i krön, bruks och åldersrelaterat slitage, fogspricka i krönlisten
837444
2020-11-11