Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA, 1940-tal, i hylla, samt bakomliggande i skåpdel, 3 lådor, fanér i björk, nyckel finns, höjd ca 78 samt 148x27 cm

Smäre fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage, juteväv fastsatt på baksidan

837453

2020-11-12