Bokhylla
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, 1940-tal, i hylla, samt bakomliggande i skåpdel, 3 lådor, fanér i björk, nyckel finns, höjd ca 78 samt 148x27 cm
Smäre fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage, juteväv fastsatt på baksidan
837453
2020-11-12