Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

9 000 SEK

6 000 SEK

MATGRUPP, 1900-talets slut, 7 dlr, bok, stolar klädda i cognacsfägat läder, bestående av: 1 par karmstolar, 4 stolar, matbord, bordets höjd 72, 160x110, sitthöjd 45, 2 iläggsskivor vardera 55 cm

Bruksslitage

837461

2020-11-10