Matgrupp
Klubbat för:
9 000 SEK
6 000 SEK
MATGRUPP, 1900-talets slut, 7 dlr, bok, stolar klädda i cognacsfägat läder, bestående av: 1 par karmstolar, 4 stolar, matbord, bordets höjd 72, 160x110, sitthöjd 45, 2 iläggsskivor vardera 55 cm
Bruksslitage
837461
2020-11-10