Golvlampa mässing

Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets slut, mässing, Tibro armatur hantverk, vridbar arm, höjd inklusive skärmfäste ca 135 cm

Slitage, fotplatta med bucklor

837463

2020-11-09