Rölakan

Rölakan
Rölakan
Rölakan
Rölakan
Rölakan
Rölakan

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARGARETA LUNDAHL, rölakan, matta, monogramsignerad, ca. 275 x 200 cm

Bruksslitage

837476

2020-11-11