Uldum Møbelfabrik

Uldum Møbelfabrik
Uldum Møbelfabrik
Uldum Møbelfabrik
Uldum Møbelfabrik
Uldum Møbelfabrik
Uldum Møbelfabrik
Uldum Møbelfabrik
Uldum Møbelfabrik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st., Uldum Møbelfabrik, mörkbetsad bok med textilklädd rygg och sits, sitthöjd ca 45 cm

Skador: Visst slitage

837478

2020-11-11