Bordslampa
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPA, Murano, 1900-talets första hälft,1 ljuspunkt, glas med guld samt 2 färger, övrigt i mässing och bronserad vitmetall, höjd ca 37,5 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
837484
2020-11-12